Jesteś przedsiębiorczy/a?

Zaproponuj swojemu nauczycielowi wyjście do Startera na spotkanie z cyklu In Business. Co to takiego? To spotkania z osobami związanymi z lokalnym biznesem: młodzi przedsiębiorcy, twórcy i twórczynie startupów, osoby pracujące z biznesem czyli kopalnie wiedzy i inspiracji. Chcesz więcej? Namów klasę na udział w szkoleniu In Business żeby dowiedzieć się jak stworzyć pomysł na biznes, który ma szansę powodzenia lub dowiedzieć się jak kreować swoją osobista markę.

dowiedz się więcej o in business

Natrafiłeś/ aś na opór w klasie/szkole?

Weź sprawy w swoje ręce i zapisz się na program, który odmieni Twoje życie: Gdańsk Business Week!

Jak najlepiej opisać Gdańsk Business Week? To przygoda, integracja, rozwój kompetencji miękkich i języka angielskiego, ogromna dawka wiedzy biznesowej, poznanie ciekawych ludzi ze świata lokalnego oraz amerykańskiego biznesu, rozwój osobisty, atmosfera wspierania każdego młodego człowieka i budowania jego poczucia unikalności i sprawczości w drodze do własnego sukcesu, amerykański duch niekończących się możliwości, które są na wyciągnięcie ręki jednym słowem krok do rozwinięcia własnych „skrzydeł” i wiary w „Yes, I can!”. I to wszystko w ciągu jednego tygodnia!

dowiedz się więcej o Gdańsk Business Week

Kodujesz?

Poszukaj możliwości poza szkołą! Czy słyszałeś/aś o Code Week?

dowiedz się więcej o code Week

Tyle możliwości!

W starterze cały czas coś się dzieje. Śledź naszą stronę www.inkubatorstarter.pl i profil na Facebooku.www.inkubatorstarter.plFacebook